Jak nás najdete?

Hledáte sídlo společnosti? Váš cíl je Alešova 1092, Kladno - Na výhybce

Pozor, tato ulice je v rámci čtvrtě historickým vývojem města předělena hlavní silnicí, ze které není možné odbočit přímo. Pokud používáte navigaci, tak nejbližší bod je křižovatka Kaftanova/Alešova nebo tyto souřadnice pro GPS:

S 50.13411° x V 14.10693°

Příjezd od Prahy po R7:
Za Buštěhradem je vpravo bývalá ocelárna POLDI. Až areál skončí, je před vámi křižovatka tvaru Y. Dáte se vlevo na vedlejší silnici - uvidíte dráty vysokého napětí. Vjedete do Kladna a na první světelné křižovatce jedete rovně, kruhový objezd rovně, projedete podjezdem, světelná křižovatka rovně a za ní je druhá světelná křižovatka - dáte se vlevo směr Beroun. Po 100 metrech zahnete doprava směr Beroun. Čtvrtá ulice vpravo za salonem ADINA je Wolkerova ulice, vjedete do ní a čtvrtá ulice vpravo je Březinova, vjedete do ní a kolem žlutého plotu zahnete do ulice Kaftanova, první vpravo je ulice Alešova.

Příjezd od Prahy po R6:
Na sjezdu na Unhošť/Přítočno pokračujte přes železniční přejezd do Malého, následně Velkého Přítočna. Využijte odbočky za průmyslovou zónou (Lego) a projeďte směrek k Tescu, vlakovému nádraží. Pokračujte vlevo směr Beroun a opět se přiblížíte k ulici Wolkerova, ze které je to jen kousek.

Příjezd z Kralup:
Orientačním bodem je světelná křižovatka u Kokosu. Směr na Prahu. Vpravo minete panelák s modrobílými balkónky a hned za ním zaparkujete ihned u značky "přechod pro chodce" na pravý okraj vozovky, kde lze parkovat. Zde vystoupíte, jdete 15 m zpět až máte vlevo 10 garáží a vpravo modrobílý panelák. Vejdete do ulice Alešova a první domeček vlevo je č.p. 1092. A to jsme my. Již od vrátek uvidíte jezírko.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Optimální doba pro návštěvu je však mezi 10.00 až 16.00, kdy lekníny kvetou a vidíte přímo skutečnou barvu. Prosím dohodnout telefonicky návštěvu předem. Lze dohodnout i individuální termín v sobotu a v neděli. Rádi Vás uvítáme.


Sklad AGAU TRADE s.r.o.

Pro osobní vyzvednutí velkého množství kokosových geotextílií (sítí) zvolte náš sklad. Nachází se pouze 1.5km od našeho sídla na adrese: 

Milady Horákové 604
272 80, Kladno

(prostory společnosti Stavitelství Kladno, spol. s.r.o.)

Souřadnice pro GPS navigace:
50°7'25.365"N, 14°7'18.477"E


Příjezd od Prahy/Slaného po R7 (vhodné i pro nákladní vozidla):
Odbočte sjezd Buštěhrad. Za Buštěhradem je vpravo bývalá ocelárna POLDI. Až areál skončí, je před vámi křižovatka tvaru Y. Dáte se vlevo na vedlejší silnici - uvidíte dráty vysokého napětí. Vjedete do Kladna a hned na první křižovatce, kde je prodejna Penny zahnete vlevo do ulice Arménská. Minete nákupní centrum Oáza a budete stále sledovat hlavní silnici, která se u obratiště autobusů MHD zlomí prudce vpravo. Následující kruhový objezd opusťte třetím výjezdem a budete pokračovat k průmyslové zóně Jih ulicí Unhošťská. Po přibližně 500m odbočte do ulice Milady Horákové a tou pokračujte. Minete Celní Úřad a po dalších 300m odbočte opět vpravo. Objeví se parkoviště ve tvaru trojúhelníku. Jste na místě.

 

Příjezd od Prahy/Karlových Varů/Berouna z R6:
Na sjezdu na Unhošť/Přítočno pokračujte přes železniční přejezd do Malého, následně Velkého Přítočna stále směrem na Kladno. Za Velkým Přítočnem odbočte po 600m vlevo do ulice Milady Horákové a tou pokračujte. Minete Celní Úřad a po dalších 300m odbočte vpravo. Objeví se parkoviště ve tvaru trojúhelníku. Jste na místě.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Prosíme dohodnout telefonicky vyzvednutí ve skladu předem.